Wzmacniacz Denon Kolumny MAudio 5.1 Subwoofer Yamaha Extra BAS!

2 499,00 zł

sprzedam


wzmacniacz Bytom, głośniki Bytom, kino domowe Bytom, denon Bytom

Witam. Mam do sprzedania mało używany POTĘŻNY 5.2-KANAŁOWY AMPLITUNER Denon AVR-X520BT 4K ULTRA HD/60HZ AV Z FUNKCJĄ VIDEO PASS-THROUGH ORAZ BLUETOOTH I WSPARCIEM HDCP 2.2. Do zestawu dołączony oryginalny pilot.

Zestaw audio był użytkowany przeze mnie ok 3 lat i jest w doskonałym stanie fizycznym i technicznym.

Zestaw jest perfekcyjnie spasowany i daje możliwie najwierniejszy odsłuch odtwarzanych utworów.Wyświetlacz jasny-dobrze świeci. Wszystkie kanały sprawne.

Wszystko wręcz w idealnym stanie, bardzo zadbany i nie katowany sprzęt. Nigdy nie był naprawiany ani rozkręcany. Brak śladów użytkowania!
Pilot w zasadzie nieużywany co widać na zdjęciach.

Amplituner pracuje w łączności bluetooth i zapewnia perfekcyjną jakość przesyłanej muzyki. Amplituner jest w doskonałym stanie nie posiada żadnych uszkodzeń czy wad technicznych.

Jestem przekonany, że nowemu właścicielowi posłuży jeszcze wiele lat! Dziś naprawdę trudno o sprzęt w tak doskonałym stanie!

Denon buduje dość obszerną przestrzeń, przy dosyć swobodnej i stabilnej lokalizacji, bez ścisku czy zbytniego rozrzedzenia, poszczególne źródła pozorne kreśli plamami.

Dzięki temu brzmienie nabiera zdecydowanie większych rozmiarów i tworzy namiastkę tego, czego możemy doświadczyć w znacznie droższych amplitunerach.

Zestaw brzmi bardzo dynamicznie i daje wiele pozytywnych emocji ze słuchania. Kolumny grają żywo i dźwięcznie, narastanie dźwięków jest odpowiednio szybkie. Dźwięk potężny, detaliczny, bardzo soczysty z przestrzennym brzmieniem!

Bas schodzi nisko, jest odpowiednio rozciągnięty i ma bardzo miłą dla ucha, plastyczną fakturę, którą wiele osób z pewnością doceni.
Urządzenie bez problemu nagłaśnia nawet duże pomieszczenia.

Sprzęt nigdy mnie nie zawiódł, służył wiernie i cieszył moje uszy swoimi możliwościami. Sprzętu na co dzień słuchałem głównie w stereo.
Czas rozstania nadszedł ,więc jeśli lubisz delektować się muzyką i jesteś fanem marki to ta oferta jest dla Ciebie.

Zestaw kolumn M.Audio HCS 9959 MKII potrafi zatrząść murami w posadach.
Wykonane z drewna w kolorze VENGE i pięknych wpadających w szarość głośników.
To bardzo solidna i wydajna jednostka kolumn. Silny, rozłożysty i efektowny bas, szczególnie dobrze sprawujący się z filmowymi ścieżkami dźwiękowymi. W muzyce urzekający miękkością i ciepłem.

Górne fragmenty pasma też są odtwarzane bardzo dobrze: długo wybrzmiewają, są miękkie i naturalne, zapewniają odpowiednią szczegółowość, nie skupiając na sobie uwagi.

Specyfikacja Denon AVR-X520BT:
- Dekodery surround DD; DD Plus; DD TrueHD; DPLII; DTS; DTS Neo:6; DTS 96/24; DTS Surround; DTS HD; DTS Express
- Moc zestawu RMS: 650W / 130W na kanał
- Bluetooth
- Obsługa 4K/3D
- Rodzaje wejść: HDMI x 6, Optyczne x 2, Ethernet, Antena FM, Audio, Video-in
- Systemy dźwięku: DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD
- Liczba kanałów amplitunera: 5.2
- Radio: FM/AM
- Format Plików: AAC, MP3, WMA, FLAC
- Gniazdo USB
- Wyście na subwoofer

Serdecznie POLECAM zestaw osobom ceniącym sobie ponadprzeciętne wrażenia podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów jak i emocje jakie daje przyjemność obcowania z tym zestawem.

Aby wzmocnić doznania tonów niskich dla miłośników BASuuuuu do zestawu dokładam potężny Subwoofer Yamaha NS-SW100.
Za szyby w oknach nie biorę odpowiedzialności ;)

Subwoofer Yamaha NS-SW100 - Doskonały bas w filmach i muzyce - to jedna z wielu najistotniejszych zalet najnowszego subwoofera Yamaha.
Mimo swoich niedużych rozmiarów, 35x 35x 41 cm, subwoofer gwarantuje bardzo mocny i głęboki bas. To m.in. zasługa technologii Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) z dyskretnym układem wzmacniacza i wysokiej klasy 250 milimetrowym przetwornikiem niskotonowym.

Możliwe odsłuchy.
POLECAMWażne do: 2023.12.08, wyświetleń: 454

nr ogłoszenia: 21366